בניית אתרי תדמית ומכירה

בניית אתרי תדמית ואתרי מכירה

עולם הפרסום של המאה העשרים ואחת שינה את כללי המשחק מן הקצה אל הקצה, פרסום ברשת האינטרנט נחשב ליעיל ביותר מבין ערוצי הפרסום המוכרים, ערוצים כגון: טלוויזיה, רדיו או עיתונות.

הדרך האפקטיבית ביותר עבור בעלי עסקים להגיע אל קהל לקוחותיהם היא באמצעות בנייה ושיווק של אתר תדמית המשקף בדיוק את מרכולתו של בית העסק.

חברת מרובע מתמחה בבניה, הקמה ותחזוקה של אתרי תדמית, אנו מציעים ללקוחותינו חבילת פתרונות שיווק באינטרנט הכוללת:

  • רכישת דומיין – עבור אלו העושים את צעדיהם הראשונים בתחום השיווק באינטרנט ראוי לציין כי לדומיין המוביל אל אתר בית העסק משקל רב בשיווק נכון של בית העסק, כתובת האתר היא למעשה הדבר הראשון אותו רואה הלקוח, כתובת אותה אנו מעוניינים שהוא יזכור כאשר הוא יזדקק לשירותינו. חברתנו מסייעת ללקוחותיה לבחור כתובת דומיין המשקפת את פעילות בית העסק ובנוסף קצרה, קולעת ו”ידידותית למשתמש”.
  • אחסון – אתר תדמית כולל בתוכו מידע רב על פעילות בית העסק לרוב בפורמט של סרטונים, תמונות או מצגות. חברתנו מספקת שירותי אחסון הכוללים אבטחת מידע מתקדמת ותמיכה טכנית בכל בעיה הנובעת מתקלה בשרת.
  • חקר מילות מפתח מקיף – אתר תדמית טוב ככל שיהיה חייב להיות מקודם ברשת האינטרנט, הכוונה היא שכל פעם שלקוח יקליד במנוע החיפוש מילים הרלוונטיות לפעילותו של בית העסק הוא יגיע לאתר. חברתנו מתמחה בחקר מילות מפתח המתאימות לבית העסק, בחירה מושכלת של מילות המפתח יכולה לחסוך לבית העסק כסף רב ולתרום לאפקטיביות הפרסום.
  • אופטימיזציה – אופטימיזציה הוא תהליך שתפקידו להתאים את מבנה האתר למנוע החיפוש בכדי למקד את החשיפה לקהל לקוחות פוטנציאלי, התהליך כולל ניתוח של פעילות בית העסק תוך אפיון קהל הלקוחות והשוק בו הוא פועל, מסקנות הניתוח מתורגמות לקודים המוטמעים באתר ומאפשרים בקרה על כמות החשיפות ואיכותן. חברתנו מתמחה באופטימיזציה של אתרי אינטרנט תוך חתירה לשיפור מתמיד ביחסי ההמרה.
  • איפיון והקמה – זהו השלב הראשון בתהליך שמטרתו להתניע את הפרוייקט, להכיר את הלקוח, את צרכיו היחודיים, רצונותיו ושאיפותיו ובהתאם לבצע איפיון פונקציונלי מלא של האתר (חנות/תדמית).
  • פיתוח האתר – הסקיצה שעוצבה על ידי המעצבים של מרובע ברשת ואושרה על ידי הלקוח עוברת  לידי המפתח שהופך אותה מסקיצה סטטית לחנות וירטואלית או אתר תדמיתי.
  • הקמה טכנית וחיבורי אשראי לאתרי חנויות – מנהל פרוייקטים יחבר את כל חיבורי האשראי מול חברות האשראי השונות כדי שהחנות תוכל לסלוק בפועל ולקבל הזמנות.
  • כתיבת תוכן שיווקי – אחד הדברים המשותפים לכלל ערוצי הפרסום הוא איכותה של המילה הכתובה, אתר תדמית יפה ככל שיהיה עדיין חייב להעביר בצורה מדויקת את מהות שירותיו של בית העסק. חברתנו מספקת שירותי כתיבת תוכן שיווקי בדגש על פעילות בית העסק והשירותים אותם הוא מציע.
  • הטמעת ערוצי מדיה – ערוצי המדיה הפכו בשנים האחרונות לרכיב משמעותי בכל אתר תדמית, צפייה בתמונה או בסרטון של בית העסק מגדילה באופן ניכר את הסיכוי לסגירת עסקה ומאפשרת ללקוחות ממש “לבקר” בבית העסק, אנו מתמחים בהטמעה של ערוצי YouTube, סרטונים וקבצי שמע של בית העסק.

הניסיון הרב אותו צברה חברתנו מבטיח שתקבלו אתר תדמית איכותי העונה בדיוק על דרישותיכם.

דוגמאות לאתרים שבנינו

לתיאום פגישה חייגו 0722-657-607 או מלאו את טופס הצור קשר